AGENTURA PRÁCE

Patronus International Groupe je společností, která se zabývá personálním poradenstvím v oboru zaměstnávání a je zapsána do Státního registru Agentur práce pod číslem 20934.

Jako agentura práce, která se zabývá podporou v zaměstnávání žádaných zaměstnanců, se maximálně snažíme o komplexní podporu ve výběrových řízeních s konkrétními kandidáty, a to i na specializovaných pozicích. Naší prioritou je využití několikaletých zkušeností a získaných kompetencí ke správnému výběru budoucích zaměstnanců, a tedy jsme schopni zajistit tuto službu na vysoké úrovni a v širokém rozsahu.

Naše zkušenosti a snaha v zajištění maximální podpory, kdy dbáme nejen o zajištění veškerých služeb v rámci výběrových řízení potenciálních zaměstnanců, ale také pak v užším výběru osob, které jsou komplexně připraveny nastoupit na danou pracovní pozici, zejména ti, kteří se musejí za prací přestěhovat, dávají našim klientům jistotu, že se ve výběru nezmýlí.

Naše nabídka v ohledech zaměstnávání a výběru vhodných zaměstnanců, nemá hranice, což znamená, že hledáme zaměstnance mimo území ČR, ale také na území ČR. Zároveň osobám, které přijíždějí za prací z ciziny, pomáháme se začleněním, adaptací a integrací v nových životních i pracovních podmínkách.

PATRONUS INTERNATIONAL GROUPE S.C.

45-534 Opole, PL
ul. Iwaszkiewicza 8
info@patronus-international.com

NIP: PL7543199297
Regon: 382072437

Kontakt:

Katarzyna Mordowska-Broszkiewicz
HR ředitel
☎ +48 500 031 366